Zlatá jeřabina a Skutek roku

Od 1. do 31. března 2018 je možné se zapojit do veřejného hlasování ve dvou tradičních krajských anketách. Svého favorita můžete podpořit ve 14. ročníku Zlaté jeřabiny – ceny Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2017. O Vaše hlasy budou bojovat i přihlášené Skutky roku 2017.
Anketa Zlatá jeřabina je tradičně rozdělena do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. První tři počiny z každé kategorie s nejvyšším počtem hlasů budou ohodnoceny Cenou Kraje Vysočina spojenou s finančním darem.Po celý březen je možné hlasovat i pro Skutek roku 2017. Cena Skutek roku je výrazem poděkování a ocenění aktivit všech, kteří v roce 2017 vykonali pro kraj něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. Hlasovat pro počiny fyzických osob může pouze občan Kraje Vysočina a to jen jednou v každé z uvedených oblastí.

Hlasovat je možné prostřednictvím elektronického formuláře na www.kr-vysocina.cz/pocinroku nebo v anketě Zlatá jeřabina i prostřednictvím originálního hlasovacího lístku z březnových novin Kraj Vysočina.

Slavnostní vyhlášení obou anket se uskuteční v červnu 2018 na Zámku v Kamenici nad Lipou.

 

← Zpět na přehled