VU3V – letní semestr 2020/2021

Vážení posluchači VU3V a noví zájemci, ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou České zemědělské univerzity v Praze, startujeme další semestr oblíbené Virtuální univerzity třetího věku! Nemůžeme se sice setkávat prezenčně na společných přednáškách, jak jsme zvyklí z předchozích let, ale studovat můžete distančně, z pohodlí svého domova. Neváhejte se přihlásit! Nabídka opět stojí za to. Otevíráme kurzy Kouzelná geometrie a Klenoty barokního sochařství v českých zemích. Více informací naleznete v letáku níže, a také na portálu www.e-senior.cz

Vzdělávací aktivity pro seniory jsou zaměřeny na podporu fyzické a psychické kondice, podporují „bio-psycho-sociální” rozvoj osobnosti, reagují na měnící se životní a společenské podmínky a rozvíjejí generační dialog.

Cílem Virtuální U3V je umožnit všem posluchačům v rámci České republiky zájmové vysokoškolské studium U3V bez ohledu na vzdálenost od sídel vysokých škol a univerzit, ve kterých probíhá prezenční seniorské vzdělávání, jehož se z různých důvodů (vzdálenost, zdravotní a časové důvody, finanční náročnost na dopravu apod.) nemohou zúčastňovat. V souladu se vzděláváním též vytvořit prostředí pro sociální kontakt posluchačů v daných lokalitách.


← Zpět na přehled