Novinky e-mailem

Infomail je bezplatná informační služba Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě a je založená na principu rozesílání novinek a informací z knihovny elektronickou poštou (e-mailem). Touto cestou se přímo do Vaší schránky dostanou pozvánky na akce pro veřejnost, informace o nových službách knihovny, změnách provozní doby apod. (vždy ve formě přílohy k e-mailu ve formátu .doc).

Přihlášení
Máte-li zájem o zasílání Infomailu, vyplňte do výše umístěného formulářového pole svou e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „odeslat“. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu přijde zpráva s žádostí o potvrzení Vašeho zájmu o přihlášení (zamezí se tak nechtěnému přihlášení cizí osobou a prověří se platnost zaslané e-mailové adresy). Svůj zájem potvrďte prostou odpovědí na tuto zprávu (funkce „Odpovědět“ / „Reply“).

Odhlášení
Budete-li chtít v budoucnu odhlásit příjem Infomailu, odešlete na adresu: infomail(a)kkvysociny.cz e-mail s názvem (v poli „Předmět“ / „Subject“): ODHLASIT. (Žádost o odhlášení musíte poslat z adresy, pod kterou jste k odběru Infomailu přihlášeni!)

Vaše e-mailová adresa: