Kamínek – Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou

Dětské oddělení KKV pořádá v úterý 9. října 2018 od 8.30 hodin besedu se spisovatelkou Michaelou Fišarovou pro děti z 1. – 3. tříd ZŠ. Setkání se uskuteční na dětském oddělení.

Co všechno může zažít jeden obyčejný kamínek? To byste se divili, jak dlouhou cestu takový kamínek urazí a kolik lidí přitom potká. Nová knížka Michaely Fišarové dětem nápaditě a s humorem ukazuje, že některé věci se pohybují světem a my si toho často ani nevšimneme. A taky vypráví o tom, kolika věcí se v životě bezděčně dotkneme.

Michaela Fišarová (1971) vystudovala Pedagogickou fakultu UK, absolvovala roční stáž na pražské DAMU a studium angličtiny na Stoke-on-Trent College. Vyučuje český jazyk a angličtinu na základní škole. Michaela Fišarová do literárního světa vstoupila v roce 2012 knížkou Nikolina cesta. Za svou prvotinu získala ocenění Zlatá stuha 2013 v kategorii Nejlepší kniha pro mládež. Její další knížku s názvem Náš dvůr má tajemství ocenilo nakladatelství Výroční cenou Albatrosu za nejlepší český text pro mladší děti. Michaela Fišarová žije v Praze s manželem Jiřím a se svými dvěma syny.

Vzhledem k tomu, že kapacita je omezena, je třeba si besedu předem zamluvit.

Kontakt:  detske(a)kkvysociny.cz / 569 400 484

beseda Kamínek

 


← Zpět na přehled