Hlasujte o nejkrásnější knihy Vysočiny

I v letošním roce bude soutěž „O nejkrásnější knihy“ jednou z doprovodných akcí Podzimního knižního veletrhu, který se bude konat 14. a 15. října 2022 v Havlíčkově Brodě.

Kraj Vysočina udělí cenu s názvem Cena Kraje Vysočina za nejkrásnější knihu Vysočiny. Cena je určena knihám, které jsou s Krajem Vysočina spjaté obsahově a tematicky a není podmínkou, aby jejich nakladatelé či autoři měli sídlo v Kraji Vysočina.

Knihy mohou být oceněny dokonce hned dvakrát – Cenou Kraje Vysočina a také Cenou čtenářů Krajské knihovny Vysočiny a posluchačů Českého rozhlasu Vysočina. Český rozhlas Vysočina věnuje výherci propagaci ve vysílání formou rozhovoru, hlasující budou odměněni vstupenkami na veletrh.

Hlasování o nejkrásnější knihy Vysočiny

Město Havlíčkův Brod bude udělovat cenu za nejkrásnější knihu veletrhu, do této kategorie budou zahrnuty jak knihy beletristické, tak populárně naučné a naučné (fiction i non-fiction). Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s., udělí cenu za nejkrásnější dětskou knihu – oceněný nakladatel získá slevu na výrobu publikace v Tiskárnách Havlíčkův Brod, a.s.

Ceny za nejkrásnější knihy 32. Podzimního knižního veletrhu budou vyhlášeny na slavnostním večeru v pátek 14. října 2022 ve 20 hodin v Krajské knihovně Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

Hlasování končí 12. října 2022 ve 14:00.


← Zpět na přehled