Hlídali jsme Ježíška – divadlo pro děti

Dětské oddělení Krajské knihovny Vysočiny pořádá již 12. ročník akce na propagaci dětských knih a dětského čtenářství – Den pro dětskou knihu. Pro děti i jejich rodiče bude opět připraven pestrý a veselý program po celé knihovně. Součástí bude divadelní představení Hlídali jsme Ježíška (11:00 sál Staré radnice). Přijďte s dětmi do knihovny!

Hlídali jsme Ježíška

Hrají: Jakub Baran, Matěj Kroupa, Marcela Laurinová

Hlídali jsme Ježíška. Tradiční vánoční příběh netradičním pohledem – očima Oslíka a Volka. Prohlídka slavné betlémské maštale pro nejmenší.

Slyšte, slyšte, pastuškové!

Snad každý slyšel ten známý příběh o narození Ježíška, jak si ho už od nepaměti lidé vyprávějí. Jenomže lidé toho napovídají…

O tom, co se přihodilo v městě Betlémě, tentokrát vyprávějí zvířátka, která u toho skutečně byla. A to dokonce i ve chvílích, kdy se Josef s Marií nekoukali… Narození malého spasitele byla veliká sláva, ze všech koutů se do Betléma hrnuly zástupy, které se chtěly poklonit, přinést dárky a hlavně to pořádně oslavit!

Oslík s Volkem mají důležitý úkol: zůstat u jesliček a Ježíška svým dechem zahřívat, kdyby mu začala být zima. Co se ale stalo, zatímco ho naši hrdinové hlídali, zatím žádný příběh nevyprávěl!

Veselá vánoční pohádka pro děti od 3 let a všechny, kdo ještě věří na Ježíška!

Délka cca 50 minut, bez přestávky

www.divadlonavetvi.cz

Kontakt:  detske(a)kkvysociny.cz / 569 400 484


← Zpět na přehled