Uzavření knihovny i biblioboxů

Vážení čtenáři a návštěvníci Krajské knihovny Vysočiny,

na základě prohlášení Bezpečnostní rady státu týkajícího se výskytu epidemie COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 Vám oznamujeme, že je od pátku 13. března až do odvolání knihovna uzavřena. Toto opatření se týká také poboček KKV ZŠ Wolkerova, ZŠ Nuselská, Perknov.

Zrušeny jsou veškeré akce, stejně jako přednášky Univerzity volného času, budeme se je snažit zrealizovat v náhradních termínech.

Veškeré výpůjční lhůty a rezervace na dokumenty jsou automaticky prodlouženy do znovuotevření knihovny.

Pokud Vám vypršela registrace a chcete využívat on-line služby jako e-knihy apod., obraťte se s požadavkem prodloužení na knihovna@kkvysociny.cz nebo v době 8:00-16:00 na tel. čísle 569 400 482.

Vyřizování služby „Získej“, tedy odložení z poličky a objednávka ze skladu, je až do odvolání zastaveno.

Biblioboxy jsou uzavřené, všechny výpůjčky si ponechte u sebe, po znovuotevření knihovny Vám je rádi z Vašeho čtenářského konta odečteme.

V současné situaci Vám nabízíme možnost využívání služeb knihovny z domova. K dispozici je jak četba e-knih, tak poslech hudby, nechybí multidisciplinární databáze. Veškerou nabídku online služeb jsme sjednotili a najdete ji v nové složce Možnost využívání online služeb knihovny – E-knihovna.

V případě dotazů je Vám k dispozici e-mail knihovna@kkvysociny.cz.

Informace k aktuálnímu vývoji sledujte na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme za pochopení.


← Zpět na přehled