Postel hospoda kostel – NOVÝ TERMÍN

Talk show Z. Czendlika, původně plánovaná na 16. března 2020, se nově bude konat 9. září 2020 v 19:00. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v budově knihovny.

PODLE SOUČASNÝCH NAŘÍZENÍ JE NUTNÉ NOŠENÍ ROUŠKY, PROSÍME, NEZAPOMEŇTE SI JI VZÍT S SEBOU.

Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí (od 2015) a v České televizi pořad Uchem jehly (od 2011). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem.

Obsahem talk show Postel hospoda kostel je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného, to vše s humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mj. problematiky současného světa, o kterou se s diváky rád otevřeně podělí.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi Cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. V dubnu 2018 byla kniha vydána také v polském překladu. Koncem roku 2018 se na trhu objevila kniha s přepisy rozhovorů s několika českými osobnostmi z pořadu Uchem jehly, jehož je Zbigniew moderátorem. Nese název Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté. A do třetice vyšla na podzim 2019 kniha Farská kuchařka, jíž je spoluautorem. Součástí pořadu je autogramiáda těchto knih.

Vstupné 100 Kč

Kontakt: Ludmila Bouchnerová / bouchnerova@kkvysociny.cz / 569 400 482

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plakát ke stažení (pdf)


← Zpět na přehled