Autorské čtení Lukáše Koubka – ZRUŠENO

Z důvodu vládních nařízení – zrušeno!

LuLukáš Koubekkáš Koubek představí své dvě knihy – S notnou dávkou ochrany vymýtíme lidstvo a Konspirační teorie konspiračních teorií.

S notnou dávkou ochrany vymýtíme lidstvo: konečně smysluplně nesmyslná a smyslně nesmyslů plná knížka! V autorově knižním debutu si čtenář projde všemi emočními fázemi, od smíchu k slzám, přes smích zase zpátky okolo slzavého údolí zdárně až na konec knížky, kterou přečtete jedním dechem. Každý příběh je psaný jiným stylem, a přesto mají spousty společného. Jsou to všední příběhy naprosto nevšedních lidí. Lidí, které potkáváme na cestě do práce, do školy, nebo jen tak po hospodách. Ale i osobní zpověď z návštěvy „pygmejských lesů“. Knížka je psána stylem autorovi vlastním – z toho důvodu čekejte vždy jen to nečekané.

Konspirační teorie konspiračních teorií: pokud se rádi brodíte spletitými příběhy a pročítáte knihy, ve kterých nikdy pořádně nevíte, co to vlastně čtete, tahle knížka je pro vás. Neustále na vážkách, neustále ve střehu. Člověk musí číst opravdu pečlivě, jinak se sám ztratí v temných zákoutích psychiatrické léčebny. Druhý autorův počin je o poznání temnější, depresivnější, dospělejší. Čtenáři však naštěstí nepřijdou ani o ironicky laděné průpovídky a infantilní humor, které společně dokreslují kontrast celého příběhu. Hlavní představitel se nám ukáže v každé kapitole trochu jinak, a proto je důležité dávat pozor, čemu vlastně uvěříme a co budeme brát s rezervou. Ani zde se nevyhneme příběhu z autorova života, který tak uzavřel dva největší šrámy na duši do těch nejtěžších kapitol.

Vstup zdarma

Kontakt: Mgr. Kateřina Sadílková / sadilkova@kkvysociny.cz / 569 400 494


← Zpět na přehled