Kontrasty Keni

Kontrasty Keni Hany Hindrákové Online cestopisná beseda v pondělí 18.1.2021 od 18:00

Keňa nejsou jen krásné písečné pláže v Mombase, exotičtí Masajové a chvějící se palmy ve větru. Více než polovina obyvatel žije pod hranicí chudoby. Pojďte poznat Keňu tak, jak ji s cestovními kancelářemi nepoznáte.

Připojit se na počítači nebo přes mobilní aplikaci (Schůzka v Microsoft Teams)

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

K besedě je potřeba jen počítač nebo jakékoliv jiné zařízení s připojením na internet. Žádný speciální program není třeba. Po kliknutí na výše uvedený odkaz kliknete na „Pokračovat v tomto prohlížeči“, napíšete své jméno (stačí křestní) a už se účastníte besedy. NESTAHUJTE PROGRAM MS TEAMS, není to potřeba. Pokud program MS TEAMS máte, klikněte také na „Pokračovat v tomto prohlížeči“.

Kvůli kvalitnějšímu přenosu si nechte, prosím, během besedy vypnutou kameru a ztišený mikrofon. Když se budete chtít na něco zeptat, tak si ho samozřejmě můžete zapnout. Přihlašování je možné 15 minut před začátkem besedy. Přihlaste se, prosím, včas, abychom mohli v 18:00 opravdu začít.

V případě jakýchkoliv problémů s přihlášením zavolejte mé technické podpoře Karlu Mezihorákovi na 602 737 498 a on Vám se vším pomůže.

 


← Zpět na přehled