Brain&Breakfast

Milí čtenáři,

přímé přenosy snídaní Brain&Breakfast z knihovny v současné době realizovat nelze, máte však možnost pustit si sami v pohodlí domova starší záznamy (zpřístupňují se po 3 měsících) na https://www.brainbreakfast.cz/archiv.

Aby přednášky mohly pokračovat i v současné době, vytvořil tým Brain&Breakfast náhradu – Home office TV. Díky němu můžete každý týden sledovat inspirativní rozhovory a přednášky na aktuální témata i příběhy lidí převážně ze světa businessu a podnikání. Sledovat živý přenos je možné po předchozím přihlášení na Home office TV.

Šesté vysílání proběhne v úterý 7. 4. 2020 v 9:00 s hosty Petrem Skondrojanisem, Michalem Šrajerem a Tomášem Ervínem Dobrovským a tématem Firemní kultura. 

Páté vysílání proběhne ve čtvrtek 2. 4. 2020 v 9:00 s hosty Vráťou Hláskem a Bobem Kartousem a tématem Rodina a výchova.

Čtvrté vysílání proběhne v úterý 31. 3. 2020 v 9:00 s hosty Petrem Koubským a Josefem Šlerkou a tématem Síla médií a informací vs. kritické myšlení.

V pořadí třetí vysílání proběhne 27. 3. 2020 v 9:00, hosty budou Dita Přikrylová a Tomáš Hruda s tématem Jak se adaptovat na změnu z pohledu učení.

Hosty druhého vysílání Home office TV na téma Práce na dálku budou Petr Mára a Filip Dřímalka. Vysílat se bude 24. 3. 2020 od 9:00.

První přenos vysílání proběhl 19. 3., a to s tématem Jak si zachovat klidnou mysl a hostem Radvanem Bahbouhem. Dostupné na Home office TV.


← Zpět na přehled