Brain&Breakfast: Simona Bagarová

Milí čtenáři a návštěvníci,

srdečně Vás zveme na přímý přenos snídaně Brain&Breakfast tento čtvrtek od 8:30 na Schodech. Jejím hostem bude Simona Bagarová.

Virtuální realita nebo lidský dotek? Dárky nebo pozornost? Když se nejstarší generace neptáme na jejich potřeby, nebude se na ně jednou nikdo ptát ani nás. Před šesti lety byla Simona dobrovolnicí v domově seniorů. Nespokojenou dobrovolnicí. Nevhodné zacházení s klienty, nerespektování jejich potřeb, dětinské aktivity…. I to stálo za Simoniným rozhodnutím “něco změnit”. Před třemi lety založila organizaci MILA a spolu se svým týmem realizuje program D.O.M.A., který se snaží o to, aby bylo dobře seniorům i těm, kteří o ně pečují. Povídání o tom, že i jeden člověk může rozhýbat změnu.

SIMONA BAGAROVÁ vystudovala sociální práci a téměř dvacet let se věnuje managementu nevládních organizací. Třetím rokem vede organizaci MILA, která se snaží systematicky zlepšovat podmínky pro výkon pečovatelské profese a dát slovům důstojnost a kvalita obsah. V loňském roce jí vyšla kniha HOŘÍM o pěti nejlepších pečovatelích o seniory, které za svůj život potkala.


← Zpět na přehled