KLÍČ (kvartet) – koncert

21. 4. / 19:00/ sál Skaut klubu (Horní 3188) / 100 Kč / předprodej od 11. 4. v m-centru KKV.

Krajská knihovna Vysočiny vás zve na koncert, na kterém zazní písně legendární skupiny KLÍČ v podání čtyř jejích předních protagonistů.Klíč kvartet

Pro ty, kteří mají rádi renesančně-historizující písně skupiny KLÍČ, je určitě velmi potěšující, že v téměř již 35 let trvající tradici této velmi úspěšné české hudební legendy nadále pokračuje skupina KLÍČ (kvartet), což je komornější muzikantská sestava tvořená čtyřmi předními protagonisty původní skupiny KLÍČ.

Repertoár tohoto kvarteta je sestaven jednak z nejúspěšnějších písní skupiny KLÍČ, ale na jeho koncertech zazní na ukázku i několik písní z nově chystaného alba, které by v příštím roce mělo vyjít k 35. výročí založení této kapely. A dlužno dodat, že především díky pestrému a příhodně se doplňujícímu nástrojovému i hlasovému obsazení (a také díky citlivě nově upravenému aranžmá většiny písní) dosáhla skupina KLÍČ (kvartet) toho, že diváci si z jejích koncertů odnášejí stejně příjemné pocity a stejnou radost z hudby, jako tomu v minulosti bývalo u koncertů skupiny KLÍČ.

Skupina KLÍČ (kvartet) hraje ve složení:

Jaroslav MARIAN – umělecký vedoucí, zpěv, šestistrunná a dvanáctistrunná kytara

Pavla MARIANOVÁ – zpěv, krumhorny, šalmaj, zobcové flétny, perkuse

Jitka KRUPIČKOVÁ – zpěv, příčná flétna, zobcové flétny, krumhorny, rytmické nástroje

Jiří KRUPIČKA – zpěv, violoncello

http://agentura.studioklic.cz

https://www.facebook.com/skupinaklic

Kontakt: Helena Valtrová, valtrova(a)kkvysociny.cz, 569 400 487

Nahoru